Archiwum

Zawody
19.10.2018
MISTRZOSTWA POMORZA ZACHODNIEGO W MOTOCROSSIE
W ubiegłą niedzielę wzięłam udział w kończących sezon zawodach Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Motocrossie zorganizowanych przez Klub Motorowy Chojna. W tym sezonie pierwszy raz w życiu startowałam w tej dyscyplinie właśnie na tym torze, tym bardziej miło było znów tam wrócić. Z każdym startem zdobywam kolejne doświadczenia a ten typ wyścigów podoba mi się coraz bardziej.
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej
17.10.2018
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej
W minioną sobotę 13.10.2018 r. w hali widowiskowo - sportowej rozegrano Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt w kat. młodziczki pod patronatem Burmistrza Czaplinka. W turnieju udział wzięły zespoły z Czaplinka, Wałcza, Szczecinka, Miastka i Wrześni. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów.
16.10.2018
II ZACHODNIOPOMORSKIE DNI DZIEDZICTWA I XXVII HENRYKOWSKIE SPOTKANIA KULTURALNE W SIEMCZYNIE
"BŁĘKITNA DLA NIEPODLEGŁEJ" 20 października 2018 r, godz. 16.00 - rozpoczęcie II Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa w Siemczynie przy współpracy z Biurem Dokumentacji Zabytków ze Szczecina wraz z XXVII Henrykowskimi Spotkaniami Kulturalnymi w Siemczynie P R O G R A M:
Podsumowanie
15.10.2018
Podsumowanie kadencji 2014 – 2018
Szanowni Państwo ! Dobiega końca kadencja Burmistrza Czaplinka 2014-2018. W tym czasie uczyniono bardzo wiele, by podnieść jakość życia mieszkańców i w pełni wykorzystać walory gminy oraz jej potencjał gospodarczy. Dziś zapraszamy do  zapoznania się z działaniami w zakresie:
webankieta
11.10.2018
Ankieta MGOPS
Przystępujemy do anonimowego ankietowania dorosłych mieszkańców na potrzeby opracowywanej  Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Czaplinek. Wypełnienie ankiety zajmie około kwadransa. Adres pod którym dostępna jest ankieta to: http://czaplinek.badanie.net/ Z poważaniem Renata Podkowiak         Kierownik MGOPS w Czaplinku        

Strony