Archiwum

herb
16.11.2017
LECH Czaplinek - SATURN Mielno
W kolejnym meczu o mistrzostwo KKO drużyna Lech Czaplinek zmierzyła się z Saturnem Mielno odnosząc przy tym ósme zwycięstwo w sezonie 2 - 0 ( 2 - 0 ). Tym razem, bo różnie  to bywało w poprzednich meczach, Lech od początku gry ruszył do zdecydowanych ataków na bramkę gości zdobywając zdecydowaną przewagę.
Bukiet kwiatów
14.11.2017
Życzenia z okazji Dnia Seniora
Z okazji Dnia Seniora pragniemy złożyć wszystkim mieszkańcom gminy Czaplinek, którzy wkroczyli w Złotą Jesień Życia serdeczne życzenia długich, wypełnionych zdrowiem, radością i miłością lat.Wasze doświadczenie, wiedza to wielki potencjał, z którego mogą czerpać młodsze pokolenia.Życzymy Wam, Seniorzy, aby czas emerytury był dla Was czasem aktywności, rozwijania pasji i zainteresowań.
09.11.2017
Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku.
Informujemy, że w najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku.   - Komisja Rewizyjna13.11.2017 r., godz. 17.00 Tematy posiedzenia: Rozpatrzenie skargi. Sprawy bieżące.  
Rzucanie palenia
08.11.2017
Światowy Dzień Rzucania Palenia – 16 listopada 2017
16 listopada przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu.  Światowa Organizacja Zdrowia ciągle przypominana, uświadamia i ostrzega przed zgubnymi skutkami palenia tytoniu, głównie chorobami układu oddechowego i krążenia oraz chorobami nowotworowymi.
Remis Irasa Czaplinek w Wałczu
08.11.2017
Remis Irasa Czaplinek w Wałczu
W piątek 3 listopada zespół Irasa Czaplinek zmierzył się na wyjeździe w Wałczu z miejscową drużyną MUKS. Podopieczni Krzysztofa Bołdysza z rocznika 2005 zremisowali ze swoimi rówieśnikami 2:2, choć to chłopcy z Czaplinka mieli znacznie więcej sytuacji podbramkowych, po których mogli zdobyć bramkę. Niestety zabrakło skuteczności. Mimo remisu było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu zespołu Irasa.

Strony