Aktualności

22.11.2017
Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku.
Informujemy, że w najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku.   Wspólne posiedzenie komisji: - Komisji Budżetu i Finansów Gminnych, - Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, - Komisji Problemów Społecznych, Bezpieczeństwa Publicznego oraz Rolnictwa, Spraw Wiejskich i Leśnictwa27.11.2017 r., godz. 16.00
herb
21.11.2017
KOTWICA II Kołobrzeg - LECH Czaplinek
W kolejnym meczu o mistrzostwo KKO nasza drużyna Lech Czaplinek zmierzyła się na wyjeździe z Kotwicą II Kołobrzeg wygrywając zdecydowanie  5 - 1 ( 1 - 0 ). Kotwica wzmocniona czterema zawodnikami z III ligi, dość skutecznie rozbijała zmasowane ataki Lecha. Jednak tylko do 33 minuty, kiedy to po indywidualnej akcji naszego najlepszego strzelca Tomasza Tomczaka i pięknym strzale po ziemi, Lech wyszedł na  prowadzenie.
segregacja szkła
21.11.2017
Kontrola nieruchomości w zakresie segregacji odpadów
W dniu 17.11.2017 r. zostały przeprowadzone kontrole w zakresie przestrzegania zasad segregacji odpadów. Skontrolowano nieruchomości przy ulicy: Jagiellońska 2, 6, Moniuszki 11, Rynek 1, 2, Sikorskiego 9, 22, 43, 45, Jeziorna 46, Jeziorna 48, Wałecka 5, 7, 9.  W wyniku kontroli nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, segregacja wyglądała poprawnie.
Tort z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
21.11.2017
Dzień Pracownika Socjalnego
21 listopada br. z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, w dowód uznania pracy wszystkich pracowników socjalnych, Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider udał się życzeniami do Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czaplinku. Burmistrz życzył wszystkim Paniom wiele osobistej i zawodowej satysfakcji oraz zadowolenia z niesienia tej ofiarnej i szlachetnej służby jaką na co dzień wykonują.
krecik
21.11.2017
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek z Czaplinka w ogólnopolskim projekcie
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek z Czaplinka jest jedną z 300 placówek w kraju, które biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Krecik poznaje Polskę". Krecik, bajkowa postać stworzona wiele lat temu w Czechach, wyruszyła na początku września w swoją podróż po całej Polsce. Do czerwca będzie poznawał najdalsze zakątki Polski. Swą przygodę zaczął w Częstochowie.

Strony