Aktualności

13.08.2018
Klubowa Noc 2018
W minioną sobotę, 11 sierpnia, w czaplineckim amfiteatrze odbyła się pierwsza w historii Klubowa Noc. Wydarzenie to nie odbyłoby się, gdyby nie determinacja jednego z pięciu dj-ów, którzy zaprezentowali się na czaplineckiej scenie – Pietrova. Oprócz Pietrova, na scenie pojawili się: AgaWu, Cenay, Greyna i Kolik. Przez 6 godzin mogliśmy się bawić do największych klubowych hitów.
13.08.2018
Złote gody Państwa Englertów
      11 sierpnia 2018 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Czaplinku odbyła się uroczystość jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego państwa Jadwigi i Andrzeja Englertów. Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider udekorował Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP.
Budżet obywatelski
10.08.2018
GŁOSOWANIE NA PROJEKTY ZGŁOSZONE DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO
Już wkrótce rozpocznie się głosowanie w I edycji Budżetu Obywatelskiego gminy Czaplinek. Mieszkańcy będą mogli wybierać spośród 13 propozycji: 5 projektów ogólnomiejskich oraz 8 projektów osiedlowych.
10.08.2018
WYŚCIG MTB W BOLESŁAWCU
      5 sierpnia br. w Bolesławcu miał miejsce VIII etap wyścigu kolarskiego IX Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Czaplinecki zawodnik Jan Dymecki przystąpił do niego po małej przerwie „startowej”. Przerwa miała na celu poprawę niektórych elementów, w tym szybkości pracy mięśni i wytrzymałości podczas wyścigu.
Kąpielisko przy ul. Drahimskiej nad Jeziorem Drawsko
10.08.2018
Wyniki badań wody na kąpieliskach
06 sierpnia 2018 r. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Drawsku Pomorskim wykonywała badania wody na kąpielisku nad jeziorem Drawsko przy ulicy Drahimskiej oraz kąpielisku nad jeziorem Czaplino. Woda w kąpieliskach spełnia wymogi sanitarne i jest przydatna do kąpieli, potwierdzają to załączone orzeczenia przydatności wody do kąpieli wydane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Drawsku Pomorskim.

Strony